Neurodot Site English version
Vítejte na domovské stránce společnosti Neurodot !


Společnost Neurodot je konzultační firma s vlastním vývojem, založená v polovině roku 2003. Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem software pro velké zákazníky a integrací heterogenních systémů.

Kromě konzultací poskytujeme i další služby při realizaci IT projektů, do našeho portfolia patří zejména řešení a implementace nástrojů pro výměnu dat mezi různými platformami. Řešení dodávaná v rámci konzultací poskytujeme včetně zdrojového kódu a s licencí umožňující jeho další rozvoj.

Profilujeme se především jako subdodavatel velkých integračních projektů v oblasti státní správy. K našim největším zákazníkům patří Česká správa sociálního zabezpečení a Atos IT Solutions and Services.

V roce 2008 jsme aktivity související s vývojem a správou velkých portálových řešení vyčlenili do dceřinné firmy Neurodot Consulting s.r.o., která se mezitím zcela osamostatnila. Mateřská společnost si ponechala aktivity související s konzultacemi a vývojem pro velké heterogenní systémy.

Naší doménou je v současnosti vývoj pro platformu .NET (C#, VB, Javascript), přitom však s výhodou využíváme našich předchozích zkušeností z vývoje na unixových platformách (C++) a mainframe (Cobol).

Naše síla je tedy především v tom, že dokážeme tyto světy propojit.